Oudegracht 36, 3511 AP Utrecht  |  030 -231 0377  |  info@kargadoor.nl

 
De Kargadoor, Utrecht

Warme ontmoetingen met andere culturen

Een heerlijke doordringende geur van muntthee, een divers gezelschap aan mensen en kleurrijke Marokkaanse kleden maken duidelijk dat het Intercultureel Theehuis plaatsvindt in de Kargadoor.  Elke week weer een nieuw uitnodigend thema om verschillende culturen te lokken, samen te brengen en te vermaken.

Afgelopen donderdag speelde de bigband Big Tuesdays voor het Theehuis. Met 13 man vulden zij de halve werfkelder en speelden verschillende covers van o.a. Lenny Kravitz, Lily Allen en Eli Reed. Door het swingende geluid van trompetten, saxofonen en piano kregen deze nummers  een levendige lading. Het warme zuivere stemgeluid van de zangeres zorgde voor veel karakter van de gehele band. Hoewel de band een paar nummers nodig had om warm te draaien weerhield dit het publiek er niet van het ritme over te nemen en lekker mee te deinzen op de soms ietwat valse, maar niettemin melodieuze tonen van de band. De gitaar, bas en pianogeluiden zorgden voor een luisterrijke en sterke achtergrond.

Intercultureel Theehuis is een prachtig initiatief dat sinds 1999 bestaat en zowel vluchtelingen als autochtone Nederlanders de kans geeft andere mensen en andere culturen te ontmoeten. Het levert op deze manier een bijdrage aan de integratie van en positieve beeldvorming over allochtonen in Utrecht. Het Intercultureel Theehuis is elke donderdagavond te bezoeken in de Kargadoor. Iedereen is welkom vanaf half 8 voor een glaasje overheerlijke muntthee, borrel, en uiteraard een praatje. En niet te vergeten het vermaak!


Donderdag 7 april speelt Bikavar, zij vertolken traditionele nummers uit Griekenland, Macedonië, Servië en Roemenië op eigenzinnige wijze. Mis dit niet!
 
Foto: Kees Kortmulder
Tekst: Femke Tuinstra

Reageren

  Link naar website
 
Reactie   Veiligheidscode typen
 
Als u de code niet goed kunt lezen, klik dan op de afbeelding voor een nieuwe code.

 

1 Reactie(s)

Avital | 11-04-2011 11:11
Klinkt alsof ik weer een leuke avond heb gemist, jammer...