Oudegracht 36, 3511 AP Utrecht  |  030 -231 0377  |  info@kargadoor.nl

 
De Kargadoor, Utrecht

Spelletjesavond Intercultureel Theehuis: rustig maar gezellig!

26 september 2011 - Een rustige maar bijzonder gezellige spelletjesavond van het Intercultureel Theehuis afgelopen donderdag 22 september. Vanaf 19.30 uur konden bezoekers deelnemen aan een groepsspel in de sfeervolle werfkelder, waarbij in twee verschillende teams werd gestreden. Daarbij werd gezongen, gedanst en geteld in verschillende talen en stijlen. Later werden er in de entreehal en de bar boven allerlei gezelschapsspelletjes gespeeld uit verschillende culturen. Zo werden er een Marokkaans kaartenspel en Yahtzee geleerd aan een groep die nog onbekend was met deze spelletjes. De avond verliep gemoedelijk en er werd veel gelachen en van elkaar geleerd.

Het Intercultureel Theehuis maakt al geruime tijd ontmoetingen tussen mensen uit verschillende landen en culturen mogelijk. De wekelijkse theehuisavonden in de Kargadoor zijn laagdrempelig en bieden een gevarieerd programma. Live muziek, een dansworkshop of een landenavond: elke donderdagavond kunnen bezoekers iets nieuws verwachten! Iedereen is welkom.

De volgende Theehuisavond is op donderdag 29 september en staat in het teken van duizend en één nacht. Check onze agenda voor meer informatie.

 

Tekst: Elke Weener & Maurice Hengeveld


 

 

Reageren

  Link naar website
 
Reactie   Veiligheidscode typen
 
Als u de code niet goed kunt lezen, klik dan op de afbeelding voor een nieuwe code.

 

0 Reactie(s)